Televizyon da Yeni Devrim İPTV

En İyi iptv Firması
Temmuz 29, 2018

Televizyon da Yeni Devrim İPTV

Türkiye’ de ya da yurt dışında bulunan ülkelerin hepsinde hatta neredeyse tüm Dünya’nın evinde televizyon bulunmaktadır. Kimi insanlar haberleri izlemeyi, kimi insanlar dizileri izlemeyi sevmektedir. Türkiye’de ve hatta Avrupa’da bir ilk olan özelleştirilebilen tek iptv platformu olmaktadır.

İstenilen yayınları ekleyebilir ya da televizyonda bulunan istenmeyen yayınları kaldırmak mümkündür. Bu işi yapan siteye girerek üye olup, ne kadar masraf olduğunu öğrenmek mümkün.

Bilgilendirme

İPTV server market ile bir çok farkı görmem mümkündür. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

– VIP paket

– 7/ 24 canlı destek

– Çok uzun yıllar yapılan iş ve onca birikmiş emek, tecrübe

– GBPS hat hızı istenildiği kadar olmaktadır.

– İstenilen kanaldaki dizi ya da filmler 5- 10 defa yedeklenebilir.

– Erotik reklamlara izin vermek ya da istemeyip izin vermemek gibi bir çok özellikten dolayı tercih edilmektedir. Güven konusunda insanlara sıkıntı çıkarmayan ve hatta başka yerlerden şikayetçi olan kişilerin buraya gelerek yardım istediği bir yerdir. Onlar da insanlara yardımcı olmakta ve ellerinden geleni yapmaktadır.

Profesyonel bir ekiple çalışılmaktadır. Birçok alanda da uzman ekipleri bulunmaktadır. Kullanıcıların fikirlerine açık ve her an yardımcı olmaktadır. Sosyal medyası bulunmayan anca yüzden fazla bayisi olan bir firma. Disiplinli ve tertipli olarak çalışılmaktadır. Avrupa’ da ve hatta Türkiye’ de bir çok firma ile ortak olarak iş yapılmaktadır.

Nasıl Satın Alınmaktadır

Öncelikle siteye kayıt olarak site içerisinde kullanıcıların daha önce yaptığı yorumları da görebilir ve bu sayede ona göre hareket edilebilir. Bir çok farklı şekilde iptv üyelik paketi bulunmaktadır. Bunlardan istenilen kısmın altında bulunan satın al kısmına basarak ürüne sahip olunmaktadır. Ödeme işlemi kredi kartı, banka kartı gibi kart üzerinden yapılmaktadır. Ürün satın alındıktan sonra beğenmeyip ya da canınız istemediği taktir de 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız geri gönderebilir ve hiç bir kesim ücreti almadan vermiş olunan para miktarını geri almak mümkündür. Firma konuda taviz vermemek de ve her zaman müşteri memnuniyetini düşünmektedir. 6 ay, 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay ya da full sınırsız üyelikler mevcuttur. İstenirse dükkan açan bir kişi bu firmanın bayisi de olabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir